Producenci

Kontakt

Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami

Telefon:505 04 07 42, 502 02 80 03

Zapraszamy, napisz

ZABAWA I ROZWÓJ

Jest 2 produktów.
ZABAWA I ROZWÓJ

Zabawki dla małych i dużych, puzzle, układanki, klocki drewniane.

Więcej

Podkategorie

 • PUZZLE

  Układanie puzzli to świetna rozrywka a dodatkowo pobudza umysł naszego dziecka do działania. Puzzle rozwijają myślenie syntetyczne, kreatywność oraz zdolność kojarzenia.

 • GRY

  Gry i zabawy dydaktyczne mają duże znaczenie w procesie kształcenia dzieci, uczą liczyć, czytać, pisać, poznawać kształty

 • UKŁADANKI

  Proste i bardziej skomplikowane, kolorowe i dające mnóstwo zabawy, ćwiczą koordynację i koncentrację – układanki dla dzieci w naszym sklepie internetowym to najlepszy wybór zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci, które poznają otaczający je świat. Przygotowaliśmy najróżniejsze układanki dla maluchów – liczydełka do nauki liczenia, układanki z nadrukami do nauki słów, drewniane zegary, układanki do tworzenia najróżniejszych wzorów, klocki i gry logiczne, w tym klasyka, na przykład domino, a także układanki do nauki literek i cyferek. Dostępne w naszym asortymencie układanki to zabawki ekologiczne, które powstają ze starannie dobranych materiałów, głównie drewna wykańczanego bez użycia szkodliwych farb i lakierów, dlatego też są one bezpieczne w użyciu dla małych dzieci. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich ekologicznych układanek dla dzieci w naszym asortymencie, a także innych zabawek powstających z naturalnych materiałów – są nie tylko bezpieczne, ale również piękne i dają dzieciom mnóstwo godzin radości!

 • KLOCKI DREWNIANE

  Ekologiczne, drewniane klocki - wspaniała zabawa dla młodszych i starszych dzieci.


Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę